logo.gif (2441 bytes)

 
Hlavná stránka
Príhovor riaditeľa
História
Sortiment
Výroba
Garancie a záväzky
Úspechy
Zákaznícky servis
Kontakt
Oznam o schválení ŽoNFP
PUBLICITA - Oznam o začatí realizácie projektu OP KaHR
Priebeh realizácie projektu I. Fotodokument
Priebeh realizácie projektu II. Fotodokument
Ukončenie realizácie projektu Fotodokumentácia


TELEM K&M, a.s, Liptovský Mikuláš

Produkcia

Prehľad niektorých našich tlačových produkcií, ktoré tu predkladáme, poskytuje akúsi vstupnú vizitku našich výsledkov. Široký sortiment výrobkov, prispôsobený rozmanitosti trhu, sa nám darí skĺbiť so zachovaním vysokej kvality tlače a finálneho spracovania.

casopisy1.jpg (60954 bytes) ČASOPISY
Veľká časť slovenskej verejnosti sa stretáva s našou produkciou časopisov. Mesačník PC Revue je populárny medzi fanúšikmi počítačovej techniky, časopis Kynologická Revue je zameraný pre chovateľov psov, Autotuning pre milovníkov automobilov. K produkcii časopisov neodmysliteľne patria odborné časopisy akými sú Stratégie, Obchod, Dom a Byt, Dane a účtovníctvo a pod.
ETIKETY
Etiketový program sa u nás začal dynamicky rozvíjať vďaka špičkovej technológii. Inštalovanie švajčiarskej spracovateľskej linky ATLAS 110, ktorá zaručuje dokonalý systém spracovania etikiet po tlači, nám umožňuje maximálne vyjsť v ústrety zákazníkovi. V oblasti výroby etikiet, máme tú česť, Vám ponúknuť komplexné služby - od prípravy grafických návrhov, výroby podkladov pre tlač, cez samostatnú tlač až po spracovanie a následnú expedíciu. Našim zákazníkom ponúkame širokú škálu etiketového papiera rôznej gramáže s použitím na suchý a mokrý proces.
etikety1.jpg (75604 bytes)
plagaty1.jpg (53388 bytes) PLAGÁTY - LETÁKY - KATALÓGY
K obľúbeným reklamným prostriedkom patria plagáty a letáky rôznych formátov a tém. Sú významným marketingovým nástrojom a tvoria nezastupiteľné miesto v našej produkcii.
KNIŽNÁ PRODUKCIA
Knihy pre deti, zahŕňajúce slovenskú verziu klasiky W. Disneyho, otvárajú detský svet plný fantázie. Na opačnej strane nášho spektra sú príručky a odborná literatúra, nepostrádateľná pre pracovníkov v mnohých oblastiach. Knihy s tvrdou alebo mäkkou väzbou, rôzneho formátu, na rozmanitých druhoch papiera - to všetko sú možnosti, ktoré Vám vo viacerých obmenách ponúkame.
knihy1.jpg (25598 bytes)

(c) 2010 TELEM K&M