logo.gif (2441 bytes)

 
Hlavná stránka
Príhovor riaditeľa
História
Sortiment
Výroba
Garancie a záväzky
Úspechy
Zákaznícky servis
Kontakt
Oznam o schválení ŽoNFP
PUBLICITA - Oznam o začatí realizácie projektu OP KaHR
Priebeh realizácie projektu I. Fotodokument
Priebeh realizácie projektu II. Fotodokument
Ukončenie realizácie projektu Fotodokumentácia


TELEM K&M, a.s, Liptovský Mikuláš

Výroba

Tlačiareň TELEM v súčasnosti prevádzkuje špičkové tlačové zariadenia od firmy Heidelberg formátu 72x102 cm, ktoré umožňujú spracovanie rôznych druhov zákaziek. Tieto tlačové zariadenia ako: šesťfarbový tlačový stroj Speedmaster CD, štvorfarbový tlačový stroj s lakovacou jednotkou Speedmaster 102 V + L a dvojfarbový tlačový stroj Planéta zaručujú veľkú kapacitu tlače a vynikajúce tlačové charakteristiky týchto zariadení sú jednou z hlavných záruk Vašej spokojnosti s kvalitou konečného výrobku.

Ochota, vysoké pracovné nasadenie nášho tímu, jeho skúsenosť, kvalifikovanosť a odbornosť zaisťuje, že každý výrobok opúšťajúci brány našej firmy je presne to, čo si zákazník vyžaduje.
tlaciarnicka1.jpg (102805 bytes)
Sme si vedomí toho, že nielen vysoká kvalita tlače ,ale aj nasledovné spracovanie po jej realizácii, má mimoriadny význam pre konečný žiadaný efekt produktu. Sme hrdí, že Vám môžeme predstaviť spracovateľskú linku ATLAS 110 od švajčiarskej firmy Blumer, ktorá zaručuje maximálnu presnosť rozmerov pri pravouhlých a vysekávaných etiketách, ktorej kapacita je 2 miliardy etikiet ročne. linka.jpg (36061 bytes)
Predpokladom a kritériom nášho úspechu je spokojnosť nášho klienta. Tlačiareň pomáha klientovi dosiahnuť úspech, klient zase pomáha budovať spoľahlivosť značky TELEM. Tento vzťah vyvoláva motivačný tlak na kvalitu práce a v konečnom dôsledku prináša výhody pre obe strany.

(c) 2010 TELEM K&M